Haber Yazıları


09

 

BAŞKAN MEÇİKOĞLU; “HER KOŞULDA ÖZVERİYLE GÖREV YAPAN BASIN MENSUPLARIMIZIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

 Başkan Meçikoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bölgemizin ve İlçemizin gelişmesinde çok değerli katkıları olan basın mensuplarımız, her koşulda büyük bir fedakârlıkla kamuoyunu bilgilendirmeye devam etmektedir. Pandemi sürecinde de basın mensuplarımız yaptıkları haberlerle toplumsal duyarlılığa katkıda bulunmuş ve kamuoyunu gelişmelerden haberdar ederek çalışmaların sağlıklı bir şekilde yürütülmesine destek olmuştur. Bu zor dönemde göstermiş oldukları mücadeleden dolayı ayrıca teşekkür ediyor,  çalışmalarında kolaylık ve başarılar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin gören gözü, işiten kulağı olan ve güç koşullarda bile gece gündüz demeden İlçemizde görev yapan değerli basın mensuplarımız başta olmak üzere,  tüm basın emekçilerimizin ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum.”dedi.

Okunma Sayısı: 47
resim

Coding Staff HtmlPopup

Yazdır  
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017