Haber Yazıları


15

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Bucak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu Bucaklı Hemşehrimiz Sanayi ve Teknoloji Antalya İl Müdürü Ömer Ersoy’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Başkan Meçikoğlu’na Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Bucak Organize Bölgesi Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Duran, Bucak Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Binnur Çığrı, Bucak Organize Sanayi Bölgesi Personeli  Yavuz Tülü eşlik etti.

Gündeme ilişkin konuların ele alındığı ziyarette konuşan Meçikoğlu; "Bölgemiz için birlikte çalışmamız gereken kurumlar arasında yer alan Antalya Ticaret İl Müdürlüğünün başarılı çalışmalarını takdirle takip ediyoruz. Kıymetli İl Müdürümüz Ömer Ersoy’un Bucaklı olması sebebiyle  zaman zaman bir araya geliyor istişarelerde bulunuyoruz. Kendisine göstermiş olduğu özveriden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum dedi.

Sanayi ve Teknoloji Antalya İl Müdürü Ömer Ersoy da gerçekleşen ziyaret için teşekkür ederek, bölgenin  gelişimine katkı sağlamak amacıyla ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Okunma Sayısı: 110
resim

Coding Staff HtmlPopup

Yazdır  
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017